top of page
Flotila DDD - s techniky 2022.JPG

O NÁS

Jsme rodinná firma z Opavy působící v oblasti ochranné deratizace, dezinfekce, dezinsekce a fumigace. V tomto odvětví operujeme již od roku 1992, samotná společnost pak vznikla v roce 2002. Díky třicetileté historii v oboru se můžeme pyšnit ohromnou porcí zkušeností, které využíváme v naší každodenní práci jak pro jednotlivce a domácnosti, tak i pro vykonávání zakázek pro společnosti. Náš tým se počas let rozrostl až na 8 stálých zaměstnanců podporovaných několika brigádníky.

 

Zakladatel a současný majitel společnosti, pan Libor Žídek, založil v roce 2002 s původním společníkem Pavlem Teichmannem společnost zabývající se ochranou proti škůdcům. Díky růstu a vývoji ve společnosti, se po letech společné práce dva zakladatelé po domluvě rozešli. Místo pana Teichmanna v roce 2014 nahradila současná asistentka a jednatelka firmy Helena Žídková.

Díky naším hodnotám, které jsou kvalita a maximální spokojenost zákazníka, se nám podařilo vytvořit uzké vazby s našimi odběrateli. Do porfolia našich zákazníků se řadí největší potravinářské, farmaceutické a zemědělské firmy. Výhodou naší společnosti je kombinace rodinného přístupu a nejvyšší kvality služeb jako u velké korporátní firmy.

Caddy nr.7 u firmy 2022.JPG

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

S jakýmkoliv dotazem se na nás můžete obrátit skrze nezávazný formulář.

bottom of page